KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15936142

nr 1593 6142

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus. Signerad, numrerad 88/150. Bildmått: 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm

Utrop:

300 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:10:03

Lis Husberg (f. 1920)